-
Cafe 't Centrum van Melzen
Leiden
Nieuwe Beestenmarkt 13
Vanavond naar Cafe 't Centrum van Melzen in Leiden? Helaas heeft deze Leiden zich nog niet aangemeld bij Cityhero. Wij kunnen u daarom niet op de hoogte brengen van de muziekstijlen, prijzen en dranken van Cafe 't Centrum van Melzen.
Mocht u nou vanavond kiezen om Cafe 't Centrum van Melzen te bezoeken, schroom dan niet om Cafe 't Centrum van Melzen op de hoogte te brengen van Cityhero.

Beveiliger dreigde mij dat ik Mac Donalds voor hem moest halen, anders kwam ik niet binnen. Jammer dat t op zo’n manier moest

Leuke zaak eten was lekker bediening was leuk en beleefd ga er zeker nog eens heen
Ik werd aangerand en ze gaven de schuld aan Corona regels
Wat een top café ! Vriendelijk personeel en super gezellige gasten.

Ben regelmatig naar van Melzen geweest en het is altijd super gezellig binnen. Er worden leuke nummers gedraaid en er hangt een leuk sfeertje. Afgelopen weekend zag ik wel iets waar ik heel erg van was geschrokken. Ik ging ongeveer om 4:00 naar huis samen met een vriend. De beveiliger deed de deur open voor ons maar er stond iemand buiten die naar binnen wilde omdat hij iets was vergeten. De beveiliger duwde de man zo hard weg dat ik zelf bijna om viel. Heel eerlijk vind ik dit niet kunnen en had de beveiliger de meneer wel wat menselijker mogen behandelen. Als de meneer echt voor overlast had gezorgd kan de politie altijd worden gebeld maar iemand op de grond duwen gaat in mijn ogen toch echt te ver.
Waarderingen en beoordelingen
Klik op Like of Dislike om te beoordelen
Prijzen
1000
1000
Locatie
1000
1000
Service
1000
1000
Muziek
1000
1000
Meer informatie
Er is nog geen informatie.
Faciliteiten
Er zijn nog geen faciliteiten toegekend.
Dag | Opent | Sluit |
---|---|---|
zondag | 17:00:00 | 01:00:00 |
dinsdag | 15:00:00 | 01:00:00 |
woensdag | 15:00:00 | 01:00:00 |
donderdag | 15:00:00 | 02:00:00 |
vrijdag | 15:00:00 | 02:00:00 |
zaterdag | 15:00:00 | 02:00:00 |
mondag | gesloten | gesloten |